Je zou kunnen zeggen dat dit het vierde verhaal is dat ik heb geschreven sinds het uitbreken van het corona-virus. De eerste twee pennenvruchten (‘Ararat‘ en ‘Ararat [II]‘) gaan heel letterlijk over een virusuitbraak, maar het derde (‘Oog om oog, tand om tand‘) was een oud verhaal dat ik eindelijk eens heb afgerond.
En dan nu dit verhaal, dat ik zou willen plaatsen in de serie verhalen die geïnspireerd is op tv-series, zoals ook ‘Een zekerheidje‘ (Westworld), ‘Een makkelijke keuze‘ (wederom Westworld), ‘De Poolster‘ (Black Mirror) en ‘Hope, Faith & Frank‘ (Fargo) dat zijn.
Dit verhaal is dan misschien het soort plot dat je ook zou kunnen tegenkomen in de genoemde serie Black Mirror. Om het verhaal te lezen kun je het plaatje aanklikken!